Organization Calendar (Delhi Rockets - Home on the Web)

PrintOrganization Calendar
<< PrevNov 18, 2018-Dec 01, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 18Nov 19Nov 20Nov 21Nov 22Nov 23Nov 24
Atom LL 2 - Delhi Legion/Atomic - Mooretown Rise UP Cup Tournament (8309)
Novice LL - Rusty Devils - Orr Lake Hat Trick Tournament (8357)
Midget LL - Paul's Shoes - Earl Gaukel Memorial Tournament (8388)
Peewee LL 2 - Godfathers - Earl Gaukel Memorial Tournament (8388)
Bantam AE - SOS Towing - Langton Bantam & Midget Rep Tournament
Midget Rep - Knights of Columbus - Langton Bantam/Midget Rep Tournament (8497)
Peewee LL 1 - UPI Energy LP - Murray Johnson Annual (8252)
Bantam LL 1 - Stefek Farms - Mooretown Rise Up Cup (8309)
Atom Rep - German Home
7:30 AM-9:00 AM
Practice
Bantam AE - SOS Towing
9:00 AM
vs. West Lorne
Novice Rep - Dave's Variety
9:00 AM-10:30 AM
Practice
Midget Rep - Knights of Columbus
11:00 AM
vs. Belmont Rangers
Bantam AE - SOS Towing
1:00 PM
vs. Bronze game
Midget LL - Paul's Shoes
1:00 PM
@ Niagara On the Lake Wolves
South Dumfrees Community Centre [51]
Tyke - VandenBussche Irrigation/ Hockey Moms
2:30 PM
vs. Simcoe Warriors
Tyke - Pharmasave
2:30 PM
vs. Simcoe Warriors
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
3:15 PM
@ Six Nations Blackhawks
Ohsweken [B080]
Peewee LL 1 - UPI Energy LP
3:30 PM
vs. Ingersoll Express 1
Midget Rep - Knights of Columbus
4:00 PM
@ Belmont Rangers
Langton Arena [Championship]
Bantam LL 1 - Stefek Farms
4:30 PM
vs. Tillsonburg Tornadoes 1
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
5:30 PM
vs. Waterford Wildcats
DEV
Delhi Jr C Travellers
7:00 PM
vs. Paris Mounties
Midget Rep - Knights of Columbus
7:50 PM
@ Tavistock Titans
Tavistock [M087]
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
8:00 PM-9:30 PM
Practice
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
9:20 PM
@ Burford Coyotes
Burford [B076]
Midget LL - Paul's Shoes
9:30 PM-10:30 PM
Practice
JR IP - WHALERS & JR IP - BRUINS
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
Novice Rep - Dave's Variety
6:00 PM
vs. Cayuga Stars
Atom Rep - German Home
7:00 PM
vs. Tillsonburg Tornadoes
Peewee Rep - Delhi Legion
8:15 PM
vs. Tillsonburg Tornadoes
Atom Rep - German Home
7:00 PM
@ Port Dover Pirates
Port Dover [A124]
Midget LL - Paul's Shoes
8:00 PM
@ Langton Leafs 1
Langton [M086]
Midget Rep - Knights of Columbus
9:00 PM
@ St. George Generals
SDCC [M091]
SR IP - RED WINGS & SR IP - BRUINS
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
Atom LL 2 - Delhi Legion/Atomic
6:00 PM
vs. Burford Coyotes 2
Peewee LL 2 - Godfathers
7:00 PM
vs. Six Nations Blackhawks
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
8:00 PM
vs. Paris Wolf Pack 1
Bantam LL 1 - Stefek Farms
4:00 PM
@ Wallaceburg Lakers 1
Moore Sports Complex [BA2]
Peewee LL 1 - UPI Energy LP
5:00 PM
vs. Hagersville Hawks 7
Tyke - VandenBussche Irrigation/ Hockey Moms & Tyke - Pharmasave
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
Atom LL 1 - Delhi Physiotherapy/Atomic & Atom LL 2 - Delhi Legion/Atomic
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
DEV
Rockets Development Program
7:00 PM-8:00 PM
Shooters Edge - Novice/Atom
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
7:15 PM
@ Tillsonburg Tornadoes 2
Bantam LL 1 - Stefek Farms
8:00 PM
@ Saugeen Shores Storm 1
Moore Sports Complex [BA4]
Midget Rep - Knights of Columbus
9:30 PM
@ Ayr Flames
NDCC [M022]
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Peewee LL 2 - Godfathers
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Novice LL - Rusty Devils
10:00 AM-11:00 AM
Practice
Bantam LL 1 - Stefek Farms
10:00 AM
vs. Mooretown Jr Flags 1
Moore Sports Complex [BA5]
JR IP - WHALERS & JR IP - BRUINS
11:00 AM-11:55 AM
Shared Practice
Beginners - Timbit Rangers
12:00 PM-12:50 PM
Practice
Atom LL 1 - Delhi Physiotherapy/Atomic
12:30 PM
@ Burford Coyotes 1
Burford [A110]
SR IP - RED WINGS
12:30 PM
@ St. George Generals
SR IP - BRUINS
12:30 PM
@ St. George Generals
Midget Rep - Knights of Columbus
1:00 PM
vs. Six Nations Blackhawks
Atom LL 2 - Delhi Legion/Atomic
1:30 PM
@ Tillsonburg Tornadoes 1
Peewee LL 1 - UPI Energy LP
2:00 PM
@ Beverly Bandits
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
2:30 PM
vs. Paris Wolf Pack
Peewee Rep - Delhi Legion
4:00 PM-5:30 PM
Practice
Novice LL - Rusty Devils
4:30 PM
@ Tillsonburg Tornadoes 2
Atom Rep - German Home
5:00 PM
@ Ayr Flames
NDCC [A061]
Midget LL - Paul's Shoes
5:50 PM
@ Paris Wolf Pack 2
Bantam AE - SOS Towing
8:20 PM
@ Ayr Flames
NDCC [BAE46]
Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28Nov 29Nov 30Dec 01
53rd Annual Tobacco Town Atom/Peewee Rep Tournament
Peewee LL 1 - UPI Energy LP - Murray Johnson Annual (8252)
Bantam LL 1 - Stefek Farms - Mooretown Rise Up Cup (8309)
Peewee Rep - Delhi Legion - 53rd Annual Tobacco Town Hockey Tournament (8194)
Atom Rep - German Home - 53rd Annual Tobacco Town Hockey Tournament (8194)
Bantam AE - SOS Towing - Art Coombs Memorial Rep Tournament (8440)
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
7:00 AM-8:00 AM
Practice
Novice Rep - Dave's Variety
8:00 AM-9:15 AM
Practice
Atom Rep - German Home
9:15 AM-10:30 AM
Practice
Tyke - VandenBussche Irrigation/ Hockey Moms & Tyke - Pharmasave
2:30 PM-3:30 PM
Practice
Novice LL - Rusty Devils
3:30 PM
vs. Paris Wolf Pack 1
Atom LL 2 - Delhi Legion/Atomic
4:30 PM
vs. Six Nations Blackhawks 2
Atom LL 1 - Delhi Physiotherapy/Atomic
5:30 PM
vs. Tillsonburg Tornadoes 3
Midget LL - Paul's Shoes
6:30 PM
vs. Six Nations Blackhawks 2
Bantam AE - SOS Towing
6:45 PM
@ Tillsonburg Tornadoes
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
7:30 PM
vs. Simcoe Warriors
Bantam AE - SOS Towing
8:00 PM-9:30 PM
Practice
Midget LL - Paul's Shoes
9:30 PM-10:30 PM
Practice
Beginners - Timbit Rangers & ALL JRIP
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
Novice Rep - Dave's Variety
6:00 PM
vs. Cayuga Stars
Atom Rep - German Home
7:00 PM
vs. Six Nations Blackhawks
Peewee LL 2 - Godfathers
8:05 PM
@ Simcoe Warriors 1
Talbot [PW108]
Peewee Rep - Delhi Legion
8:15 PM
vs. Waterford Wildcats
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
6:30 AM-8:00 AM
Practice
Novice Rep - Dave's Variety
6:00 PM
@ Hagersville Hawks
Hagersville [NCDD69]
Peewee Rep - Delhi Legion
8:00 PM
@ Port Dover Pirates
Port Dover [PW104]
Midget Rep - Knights of Columbus
9:30 PM-11:00 PM
Practice
ALL SRIP & ALL TYKE
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
All Teams
6:00 PM-9:00 PM
53rd Atom/Peewee REP Tourny
Atom Rep - German Home
7:00 PM
@ Norwich Knighthawks
Norwich [A144]
Midget LL - Paul's Shoes
8:30 PM
@ Tillsonburg Tornadoes 1
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
9:00 PM
@ Norwich Knighthawks
Norwich [B086]
All Teams
12:00 PM-8:00 PM
53rd Atom/Peewee REP Tourny
Bantam AE - SOS Towing
5:00 PM
@ Lambeth
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
7:00 PM
@ Port Dover Pirates
Port Dover [B087]
Bantam Rep - Wilkinsons IGA
8:20 PM
@ Ayr Flames
NDCC [B030]
DEV
Delhi Jr C Travellers
9:00 PM
vs. Burford Bulldogs
Bantam LL 1 - Stefek Farms
7:00 AM-8:00 AM
Practice
Bantam AE - SOS Towing
7:30 AM
vs. Huntsville
Peewee LL 1 - UPI Energy LP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
All Teams
9:00 AM-7:00 PM
53rd Atom/Peewee REP Tourny
Tyke - VandenBussche Irrigation/ Hockey Moms
10:00 AM
@ Tillsonburg Tornadoes
Tyke - Pharmasave
10:00 AM
@ Tillsonburg Tornadoes
SR IP - BRUINS
11:00 AM
@ Simcoe Warriors
SR IP - RED WINGS
11:00 AM
@ Simcoe Warriors
Novice LL - Rusty Devils
11:00 AM
@ Waterford Wildcats 2
Waterford [N076]
Atom LL 1 - Delhi Physiotherapy/Atomic
12:00 PM
@ Six Nations Blackhawks 2
Ohsweken [A122]
Bantam AE - SOS Towing
12:30 PM
@ Penetang
DEV
OPEN ICE
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Bantam LL 2 - Todd's Automotive
7:15 PM
@ Tillsonburg Tornadoes 1
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from delhirockets.com on Thursday, November 22, 2018 at 6:35 AM